CyberGym Europe

Konference

FUTURE OF CYBER CONFERENCE 2016 - CYBER TRENDS

Společnost CyberGym Europe se stala partnerem 3. mezinárodní kybernetické konference CYBER TRENDS, která proběhne ve dnech 20. - 21. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Konference se koná v rámci projektu Future Forces Forum, Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti a je organizována pod garancí AFCEA a v těsné spolupráci s NBÚ a dalšími institucemi. Program je zaměřen zejména na aktuální tematiku kybernetické bezpečnosti, jako jsou hybridní války, bezpečnost cloudů, budoucí kybernetické hrozby a obrana proti nim, vzdělávání, ochrana kritické informační infrastruktury; s rozšířením o praktické ukázky, diskusní workshopy a kulaté stoly. Více informací...

Krize, katastrofy, kolapsy: Jak jim může EU a Česko čelit?

Společnost CyberGym Europe se stala partnerem konference Krize, katastrofy, kolapsy: Jak jim může EU a Česko čelit?, která proběhne v pátek 10. června 2016 v Profesním domě, Malostranské náměstí 25, Praha 1.

Cyber and Information Security Showcase

23. – 24.2. 2016 CyberGym Europe bude prezentovat na Cyber and Information Security Showcase. Více na adrese Cyber and Information Security Showcase.

Advanced Threat Summit 2015

17.11. - 18.11. 2015 se společnost CyberGym Europe zúčastní konference Advanced Threat Summit 2015 ve Varšavě. Konference je zaměřena na vážné bezpečnostní hrozby v kyberprostoru a jejich předcházení. Více na webových stránkách konference na adrese atsummit.pl.

CyberThreats & CyberSecurity Day

4.11. 2015 se společnost CyberGym Europe bude prezentovat na CyberThreats & CyberSecurity Day. CyberThreats & CyberSecurity Day powered by UTI je důležitým referenčním rámcem pro specialisty kybernetické bezpečnosti, kteří se chtějí dozvědět víc o nejnovějším výzkumu, technologiích a osvědčených postupech. Více na webových stránkách konference na adrese www.cybersecurityday.ro.

Kontaktujte nás