CyberGym Europe

O nás

Kdo je CyberGym Europe

CyberGym Europe je akciová společnost, která vznikla za účelem vybudování první výcvikové arény v Evropě na základě původního izraelského konceptu společnosti Cybergym a to spojením bezpečnostních specialistů s mnohaletou zkušeností v oblasti ICT bezpečnosti a privátního investora. Naše exkluzivní tréninkové centrum je umístěno v Řitce u Prahy a nabízí unikátní výcvikové zázemí, umožňující uspokojit nejvyšší požadavky našich zákazníků.

Náš partner, původní CyberGym aréna, je společným podnikem Israeli Electric Corporation (www.iec.co.il) a CyberControl, významnou konzultační společností v oblasti kybernetické bezpečnosti složené z veteránů armádních a speciálních izraelských sil.

Jedinečný přístup CyberGym Europe

CyberGym Europe představuje unikátní metodu, původně založenou na armádním přístupu ke kybernetické bezpečnosti, a nabízí tak zákazníkům vysoce specializované výcvikové služby v této oblasti. Náš přístup je unikátní v tom, že v rámci kybernetické obrany klademe velký důraz na lidský činitel a zejména na týmový výkon. Tým vnímáme jako klíčový faktor úspěchu v situaci, kdy se povaha potencionálních útočníků mění.

Kontaktujte nás

Mise CyberGym Europe

Vedeme naše zákazníky k účinné prevenci, rychlé identifikaci a k úspěšnému odražení i těch nejpromyšlenějších kybernetických útoků.

Kontaktujte nás